Pomagamy dzieciom

Zobaczcie jak pomagamy dzieciom w Sensuo:

Centrum Terapii Sensuo

Pomagamy dzieciom, ponieważ wierzymy, że objęcie Naszych podopiecznych kompleksową opieką pozwoli im w przyszłości na lepsze funkcjonowanie, natomiast odciążenie  rodziców w codziennej opiece nad dzieckiem pomoże im w zmierzaniu się z szarą, trudną codziennością.

Głównym obszarem aktywności Fundacji jest praca z dziećmi i młodzieżą, u których zdiagnozowano różnego rodzaju deficyty rozwojowe. Objawiają się one m.in. trudnościami w nauce przedszkolnej lub szkolnej oraz szeroko rozumianym funkcjonowaniu społecznym. Stosowanie przez Nasz zespół całej gamy nowoczesnych metod pracy terapeutycznej prowadzi w konsekwencji do poprawy funkcjonowania naszych podopiecznych.

W ramach podejmowanych działań zapewniamy dostęp do specjalistów, którzy wykonują diagnozę oraz prowadzą terapię w następujących dziedzinach:
  • Integracja Sensoryczna
  • Neurologopedia
  • Logopedia
  • Neofobia Żywieniowa
  • Psycholog
po więcej informacji zapraszamy tutaj
Centrum Terapii Sensuo
szkolenia i warsztaty Sensuo

Organizujemy Szkolenia i Warsztaty

Organizujemy szkolenia skierowane zarówno do specjalistów, jak i rodziców, pedagogów, studentów oraz wolontariuszy. Staramy się, aby zaspokoić ofertą wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę na temat dysfunkcji psychomotorycznych. Jako prowadzących organizowane przez Nas zajęcia staramy się zapraszać najwyższej klasy specjalistów. Wydarzenia organizujemy w Naszej siedzibie lub w lokalizacjach zewnętrznych, np. w Sali Konferencyjnej Sanatorium Modrzew.

Już teraz zapoznaj się z aktualnymi szkoleniami organizowanymi przez Fundację Sensuo!

Fundacja Sensuo stara sie tworzć lepszy świat dla osób z dysfunkcajmi również poprzez edukację i zwiększanie świadomości o Nich
po więcej informacji zapraszamy tutaj

Zostań Wolontariuszem!

Pomagamy dzieciom, dlatego organizujemy wolontariat! Wolontariat Sensuo wspiera rodziców, pracuje z dziećmi, jest nieodzowną częścią Nas – Fundacji. Dlatego tak chętnie przyjmujemy i pracujemy z wolontariuszami.
Zostań jednym z Wolontariuszy już dziś!!!
Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat!
chcesz zostać wolontariuszem? wyślij zgłoszenie tutaj
wolontariat Sensuo