Co robimy?

Zobaczcie co robimy w Sensuo:

Poradnia Sensuo

Wierzymy, że objęcie Naszych podopiecznych kompleksową opieką pozwoli im w przyszłości na lepsze funkcjonowanie, natomiast odciążenie  rodziców w codziennej opiece nad dzieckiem pomoże im w zmierzaniu się z szarą, trudną codziennością.

W ramach podejmowanych działań zapewniamy dostęp do specjalistów, którzy wykonują diagnozę oraz prowadzą terapię w następujących dziedzinach:
  • Diagnoza i Terapia Integracji Sensorycznej
  • Diagnoza i Terapia Neurologopedyczna
  • Diagnoza i Terapia Logopedyczna
  • Diagnoza i Terapia – Neofobia Żywieniowa
po więcej informacji zapraszamy tutaj
Poradnia Sensuo
szkolenia i warsztaty Sensuo

Organizujemy Szkolenia i Warsztaty

Organizujemy szkolenia skierowane zarówno do specjalistów, jak i rodziców, pedagogów, studentów, wolontariuszy oraz wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę na temat dysfunkcji psychomotorycznych. Zapoznaj się z aktualnymi szkoleniami organizowanymi przez Fundację Sensuo!

Fundacja Sensuo stara sie tworzć lepszy świat dla osób z dysfunkcajmi również poprzez edukację i zwiększanie świadomości o Nich
po więcej informacji zapraszamy tutaj

Zostań Wolontariuszem!

Wolontariat Sensuo wspiera rodziców, pracuje z dziećmi, są częścią Nas – Fundacji. Dlatego tak chętnie pracujemy z wolontariuszami.
Zostań jednym z Wolontariuszy już dziś!!!
Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat!
chcesz zostać wolontariuszem? wyślij zgłoszenie tutaj
wolontariat Sensuo